NOWE ZLECENIE DO PRZYJAZNEJ STARSZEJ PANI -  DARMOWY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO - ONLINE

Wynagrodzenie: Umowa zlecenie: 1450-1550€ Działalność gospodarcza: 2050-2100€

Jeśli jesteś zainteresowana/y zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie :)

Termin wyjazdu: od 25.09

Miejscowość: 91522 Ansbach

Warunki domowe: Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, dla opiekunki własny pokój z łazienka oraz balkonem, jest internet

Podopieczny: do opieki Pani 95lat, 60kg, 160cm, Pani porusza się przy pomocy rollatora, cierpi na depresję, jaskrę, nadciśnienie oraz ma problemy ze słuchem. Seniorka kiedyś bardzo lubiła robótki ręczne, lubi oglądać różne programy telewizyjne, porusza się przy pomocy balkonika.

Zakres obowiązków: Do opieki Pani która cierpi na depresję, niedosłyszy. Potrzebuje lekkiej pomocy w ubieraniu/ rozbieraniu się i higienie ciała. Dodatkowe czynności to pranie oraz prasowanie.

Główne obowiązki opiekunek:

- ogólny nadzór nad podopiecznym w ciągu dnia

- utrzymywanie czystości w miejscu pracy

- prowadzenie domu, zakupy

- przygotowanie posiłków

Kilka słów o nas:

AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy. Przekonaj się że warto pracować z nami.

#pracuję_legalnie

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: Umowa zlecenie: 1450-1550€ Działalność gospodarcza: 2050-2100€

  • zlecenie dopasowane do Twoich preferencji

  • gwarancję wyższej emerytury - składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. od kwoty 5922 zł co miesiąc

  • gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ + dodatkowo prywatne ubezpieczenie)

  • środki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki)

  • dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie

  • pomoc w każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora - sprawdź nas i zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy

  • zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony

  • nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą

  • praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa

  • #bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski

  • bezpłatne lekcje niemieckiego online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i stronie www

Kogo szukamy:

  • Pani lub Pan z podstawową/komunikatywną znajomością niemieckiego i doświadczeniem w opiece.

  • Osób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec.

  • Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych;

  • Twoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia

  • Od naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem

  • Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi

Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 530 555 015

To zlecenie Cię nie zainteresowało? Zadzwoń i wspólnie wybierzemy zlecenie dla Ciebie!

www.aktivmed24.pl

Zachęcamy również do uczestnictwa w bezpłatnym kursie języka niemieckiego dla opiekunek online: https://www.youtube.com/channel/UCySaf3d-3ack0ioQMzjD8Lg/videos